انتشارات مهر و ماه

کتاب‌های انتشارات مهر و ماه

آشنایی با انواع کتاب‌های انتشارات مهروماه:

- کتاب‌های تست و جامع

این کتاب ها، دارای درسنامه و تست هستند. درسنامه‌ها از کیفیت خوبی برخوردار هستند. این سری از کتاب‌های مهروماه، جامع هستند و تمامی مطالب مربوط به آن درس در کنکور را به طور کامل توضیح می‌دهند.

- کتاب‌های کار (کارآموز)

مربوط به کتاب‌های مقاطع ابتدایی و متوسط اول هستند. دارای درسنامه ای کوتاه هستند و سپس به بیان چند تمرین و تست مختصر پرداخته اند. در انتها نیز نمونه سوالات مشابه با سوالات امتحانات نیمسال اول و نیمسال دوم گنجانده شده است.

- کتاب‌های لقمه و هندبوک

از جمله معروف‌ترین و مهم‌ترین کتاب‌های انتشارات مهروماه، این سری از کتاب‌ها هستند. این کتاب‌ها شامل یک درسنامه مختصر و کامل هستند. بیشترین کاربرد این کتاب ها، به منظور استفاده از درسنامه خلاصه و خوب آن‌ها قبل از آزمون‌های آزمایشی است. مشکلی که اکثر دانش آموزان با کتاب‌های جامع دارند، حجم بالای آن‌ها می‌باشد که کتاب‌های لقمه، پاسخ مناسبی برای مشکل آن‌ها بود. فقط به این نکته توجه داشته باشید که درسنامه‌های موجود در این کتاب، خلاصه هستند و به دانش آموزان برای یادگیری پایه مطالب توصیه نمی‌شود ولی برای کسانی که مطالب را یاد گرفته اند و به دنبال منبع خلاصه و مناسبی برای دوره قبل از آزمون‌ها هستند، بسیار مناسب هستند.

- کتاب‌های موضوعی

این سری کتاب‌های مهروماه، همانطور که از اسمشان نیز مشخص است، مختص موضوع خاصی از یک درس هستند. مثلا برای مبحث مشتق. این سری کتاب‌ها برای دانش آموزانی که در مبحث خاصی از یک درس، و نه تمام آن درس مشکل دارند، بسیار راه حل مناسبی هستند.

- کتاب‌های جمع بندی (کتاب آخر)

همانطور که از اسمشان نیز مشخص است، این کتاب‌ها برای زمان نزدیک به کنکور و یا آزمون‌های آزمایشی تهیه شده اند. یکی از بزرگترین مشکلات دانش آموزان، این است که پس از اینکه مطالب را در سال با استفاده از درسنامه‌ها و تمارین کتاب‌های دیگر یادگرفته اند، در زمان نزدیک به امتحان اصلی، مطالب را فراموش میکنند. این سری کتاب‌ها مناسب برای این زمان هستند. همچنین برای یادآوری بیشتر، بجز خلاصه مطالب، یک سری آزمون‌های تستی نیز در این کتاب‌ها گنجانده شده است.

- کتاب‌های امتحانوفن

شامل نمونه سوالات تشریحی امتحان نهایی هستند. تفاوت این سری کتاب‌ها با کتاب‌های مشابه نمونه سوالات امتحانات نهایی از دیگر انتشارات این است که در کتاب‌های امتحانوفن مهروماه، پیش از نمونه سوالات نهایی، درسنامه ای از آن درس نیز گردآوری شده است.

- کتاب‌های ۳۶۰ درجه

تفاوت این سری کتاب‌ها با کتاب‌های جامع در این است که کتاب‌های سیصدوشصت درجه فقط شامل یکی از کتاب‌های درسی هستند و چندین مقطع را پوشش نمیدهند. این کتاب‌ها شامل درسنامه‌ها و سپس نمونه تست‌های آزمون‌های آزمایشی و نمونه سوالات کنکور‌های سال‌های گذشته هستند. همچنین تعدادی تست تالیفی طبقه بندی شده را نیز شامل می‌شوند.

کتاب‌های پرفروش مهر و ماه

٪۲۰

کنکوریوم دروس عمومی جلد اول

۱۲۰۰۰۰ ۹۶۰۰۰ تومان
٪۲۰

پاسخ کنکوریوم دروس عمومی

۸۰۰۰۰ ۶۴۰۰۰ تومان
٪۲۰

کنکوریوم رشته ریاضی

۱۲۰۰۰۰ ۹۶۰۰۰ تومان
٪۲۰

هوش کمپلکس پنجم و ششم

۱۶۰۰۰۰ ۱۲۸۰۰۰ تومان
٪۲۰

جمع بندی عربی کنکور

۴۹۰۰۰ ۳۹۲۰۰ تومان
٪۲۰

کنکوریوم رشته انسانی نظام جدید

۱۰۰۰۰۰ ۸۰۰۰۰ تومان
٪۲۰

پاسخ کنکوریوم رشته انسانی

۹۰۰۰۰ ۷۲۰۰۰ تومان
٪۲۰

پاسخ کنکوریوم رشته ریاضی

۸۰۰۰۰ ۶۴۰۰۰ تومان
٪۲۰

ریاضی جامع کنکور تجربی جلد اول

۱۷۰۰۰۰ ۱۳۶۰۰۰ تومان
٪۲۰

ریاضی جامع کنکور تجربی جلد دوم

۹۸۰۰۰ ۷۸۴۰۰ تومان
٪۲۰

لغت و املای فارسی لقمه

۲۷۰۰۰ ۲۱۶۰۰ تومان
٪۲۰

پیام آیات و دین و زندگی کنکور لقمه

۲۷۰۰۰ ۲۱۶۰۰ تومان
٪۲۰

جمع بندی دین و زندگی کنکور

۵۹۰۰۰ ۴۷۲۰۰ تومان
٪۲۰

جمع بندی زبان انگلیسی کنکور

۴۹۰۰۰ ۳۹۲۰۰ تومان
٪۲۰

گرامر کاربردی زبان انگلیسی کنکور لقمه

۲۵۰۰۰ ۲۰۰۰۰ تومان
٪۲۰

آزمون ریاضی رشته تجربی پلاس

۹۵۰۰۰ ۷۶۰۰۰ تومان
٪۲۰

هند بوک فرمول نامه فیزیک لقمه

۳۰۰۰۰ ۲۴۰۰۰ تومان
٪۲۰

تکنیک‌های محاسبات سریع ریاضی لقمه

۲۵۰۰۰ ۲۰۰۰۰ تومان

کتاب‌های جدید مهر و ماه