سروش موئینی

کتاب‌های کمک درسی سروش موئینی یکی از مفیدترین و پرکاربردترین کتاب‌های کمک درسی برای دانش آموزان مقطع دبیرستان می‌باشد. دانش آموزان در مقطع دبیرستان نیاز دارند در کنار کتاب‌های درسی از کتاب‌های کمک درسی مناسب و استاندارد برای آماده شدن برای کنکور سراسری بهره ببرند. یکی از راهکارهای اساسی برای موفقیت دانش آموزان جهت گذراندن سال‌های تحصیلی دبیرستان و پس از آن موفقیت در کنکور سراسری دانشگاه‌ها بهره گیری از کتاب‌های کمک درسی سروش موئینی است.

کتاب‌های کمک درسی سروش موئینی

بسیاری از دانش آموزان و مشاوران تحصیلی با کتاب‌های کمک درسی سروش موئینی آشنایی دارند و از میزان بار علمی بالای این کتاب‌ها آگاه هستند. استاد سروش موئینی یکی از بهترین استادان تألیف کننده کتاب‌های درسی مقطع دبیرستان می‌باشد. کتاب‌های کمک درسی سروش موئینی شامل ریاضیات تجربی به صورت جامع و جمع بندی، ریاضی گسسته، حساب دیفرانسیل و انتگرال، هندسه تحلیلی و جبر و احتمال می‌باشد. ممکن است دانش آموزان ضمن مطالعه کتاب‌های درسی خود تسلط کافی را در دروس مذکور کسب نکرده باشند. برای این دانش آموزان مطالعه کتاب‌های کمک درسی سروش موئینی توصیه می‌شود زیرا این استاد ارزنده دارای تألیفات بسیار مناسب و کاربردی در این زمینه می‌باشد.

کتاب ریاضیات تجربی

کتاب ریاضیات تجربی استاد موئینی به عنوان یکی از کاربردی‌ترین و پرطرفدارترین کتاب‌های کمک درسی سروش موئینی در میان دانش آموزان و مشاوران تحصیلی شهرت دارد. کتاب ریاضیات تجربی سروش موئینی توسط انتشارات خیلی سبز به چاپ رسیده و در تیراژ بالا در اختیار دانش آموزان قرار گرفته است. کتاب‌های کمک درسی سروش موئینی حاصل دسترنج این استاد نخبه می‌باشد. گفتنی است استاد موئینی موفق به کسب رتبه تک رقمی در کنکور سراسری کارشناسی و کارشناسی ارشد شده است و پس از تحصیل در دانشگاه صنعتی شریف از این دانشگاه برجسته کشور فارغ‌التحصیل گردیده است. سروش موئینی آموخته‌ها و دانش خود را در قالب کتاب‌های کمک درسی در اختیار دانش آموزان کشور قرار داده است. کتاب‌های کمک درسی سروش موئینی به عنوان یکی از منابع کنکور برای دانش آموزان بسیار مفید و پرکاربرد است.

کتاب‌های پرفروش سروش موئینی

کتاب‌های جدید سروش موئینی