انتشارات بنی هاشمی

کتاب‌های انتشارات بنی هاشمی

از سال‌ها قبل، تولیدات فرهنگی انتشارات بنی هاشمی توسط دبیران محترم آموزش و پرورش در تمامی مقاطع تحصیلی مورد استفاده قرار می‌گرفت. همین اتفاق باعث شد کتاب‌ها علاوه بر در نظر گرفتن استفاده معلمین و دبیران، برای آمادگی بییشتر و بهتر دانش آموزان در امتحانات و آشنایی با نمونه سوالات طراح شده نیز تهیه و چاپ بشود.

زمینه فعالیت انتشارات بنی‌هاشمی

انتشارات بنی هاشمی خامنه با شرکت در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب، برای اولین بار حضور پر شور و موفق خود را در زمینه ارائه و چاپ مجموعه کتاب‌های کمک درسی ثبت کرد. آقای میرکریم بنی هاشمی خامنه فارغ التحصیل دانشگاه تهران با داشتن ۳۴ سال سابقه تدریس در وزارت آموزش و پرورش و در کنار آن انجام کارهای اجرایی، مدیر مسئول انتشارات بنی هاشمی هستند. فعالیت اصلی انتشارات بنی هاشمی، نشر کتاب‌های کمک آموزشی و کمک درسی در مقاطع مختلف تحصیلی برای پایه دبستان، راهنمایی، دبیرستان و پیش دانشگاهی است.

ویژگی‌های کتاب‌های بنی‌هاشمی

کتاب‌های کمک درسی بنی هاشمی، شامل نمونه سوالات امتحانی به همراه پاسخنامه‌های تشریحی است. در این مجموعه‌های کمک آموزشی و کمک درسی علاوه بر آزمون‌های و نمونه سوالات امتحانی، دو آزمون دیگر وجود دارد. یکی از این آزمون‌ها به عنوان ضمیمه آورده شده است که نمونه سوالات امتحانی یکی از مدارس است. و آزمون دوم، با عنوان کار آزمون، نمونه سوالاتی بدون پاسخ است. دانش آموزان برای دسترسی به پاسخنامه تشریحی آن، باید به سایت انتشارات بنی هاشمی خامه و صفحه‌ای به نام پاسخ کار آزمون‌ها مراجعه کنند.

کتاب

کتاب‌های بنی‌هاشمی مطابق با نظام جدید

با توجه به تغییرات نظام آموزشی کشور، فعالیت‌های انتشارات بنی هاشمی خامنه هم راستا با این اهداف تغییر کرده است. بطوری که، کلیه تغییرات اعلام شده برای کتاب‌های درسی تمامی دوره‌ها، توسط مسولین محترم در تولیدات فرهنگی این انتشارات منعکس شده و کتاب‌های کمک آموزشی و کمک درسی منتشر شده، (که به نظر اکثریت کارشناسان این کتاب‌ها، تنها مکمل‌های کتاب‌های درسی هستند) طبق آخرین تغییرات کتابهای نظام آموزشی تولید می‌شوند.

این انتشارات در حال حاضر از مدیران متعهد، دبیران با سابقه و کادر فنی متخصص برای طراحی سوالات کتاب‌ها استفاده می‌کند و با برخورداری از تکنولوژی چاپ روز با گسترش روز افزون محصولات خود به کار خود ادامه می‌دهد. استقبال روز افزون دانش آموزان از محصولات فرهنگی تولید شده توسط انتشارات بنی هاشمی، نشان دهنده موفقیت آمیز بودن گام‌هایی است که توسط کارکنان این انتشارات برداشته می‌شود.

کتاب‌های پرفروش بنی هاشمی

کتاب‌های جدید بنی هاشمی