انتشارات کلاغ سپید

مجموعه کتاب‌های انتشارات کلاغ سپید، خرید کتاب‌های کلاغ سپید

انتشارات «کلاغ سپید» در سال ۱۳۸۹ با هدف تولید کتابهای کمک درسی و آموزش در تمام مقاطع تحصیلی آغاز به کار کرد. این انتشارات در ابتدای فعالیت خود، کتاب‌های کار در ۳ پایه مقطع راهنمایی را تالیف کرد این کتاب‌ها به خوبی جای خود را در میان دانش‌آموزان پیدا کردند؛ به نحوی که کتاب عربی سوم راهنمایی کلاغ سپید، در سال ۱۳۹۲ به عنوان یکی از چهار نامزد دریافت تندیس کتاب برگزیده دهمین جشنواره رشد برگزیده شد.

با تغییر نظام آموزشی، این انتشارات شروع به تولید کتاب‌های کار برای مقطع دبستان منطبق با آخرین تغییرات کتاب‌های درسی آموزش و پرورش کرد. کتاب‌های کلاغ سپید در 3 مجموعه منتشر شده است:

کتاب‌های راهنمای گام به گام

راهنمای گام به گام برای پاسخ‌گویی به تمام سوالات کتاب درسی، این کتاب‌ها علاوه بر در بر گرفتن کامل و گسترده مطالب درسی به تمامی فعالیت‌های کلاسی و تمرینات آورده شده جواب کامل داده است. این کتاب‌ها دارای توضیحات اضافه و نکات مفیدی است که دانش‌آموزان را برای کلاس درس آماده می‌کند.

کتاب‌های کار کلاغ سپید

این کتاب‌ها با درسنامه‌های پر‌محتوای خود که در آن تمام نکات آموزشی برای دانش‌آموزان گفته شده تلاش می‌کنند دانش‌آموز را برای شرکت در امتحانات کلاسی هر چه بیشتر آماده کنند. در این مجموعه کتاب‌های کار بر اساس مباحث کتاب درسی فصل‌بندی گشته است. هر فصل از کتاب در برگیرنده ارائه درسنامه و طرح سوالات گوناگون از آسان به سخت است. امتحانات میان نوبت اول، نوبت اول، نوبت دوم و پایانی نیز بر اساس بخش بندی‌ای که آموزش و پرورش برای طراحان در نظر گرفته ارائه شده است.

کتاب­‌های چهل قدم

از درسنامه‌های کامل از مفاهیم ابتدایی تا سطح تیزهوشان برخوردار می باشد. بعد از آن برای آمادگی بهتر و بیشتر دانش‌آموزان در امتحانات ورودی دانشگاه‌ها و مدارس استعدادهای درخشان، پرسش های چهارگزینه ای با با پاسخ‌های کلیدی و همچنین تمرین‌هایی برای مرور مجدد مفاهیم آموزشی برای دانش‌آموزان در نظر گرفته شده است.

مجموعه کتاب‌های انتشارات کلاغ سپید، خرید کتاب‌های کلاغ سپید

کتاب‌های انتشارات کلاغ سپید