۶۴۲۰ گاج

کتاب‌های ۶۴۲۰ گاج

یکی از مهم‌ترین عواملی که باعث موفقیت دانش آموزان در آزمون‌های متنوع می‌شود اشراف کامل بر کتاب درسی و تسلط بر سوالات مشابه امتحان پیش روست که با این هدف انتشارات گاج دست بر تالیف و نشر کتاب‌هایی با نام 6420 زده است. نمونه سوالات در سری کتاب‌ها به دو دسته سوالات نوبت اول (دی ماه) و سوالات نوبت دوم (خرداد ماه) در تعداد آزمون‌های متفاوت برای هر درس تقسیم می‌شود. که به طور کلی دانش آموز می‌تواند با خواندن این سوالات تنها در ۶۴ صفحه، در امتحانات نمره ۲۰ را کسب کند.

انتشارات گاج فکر همه دانش آموزان در همه رشته‌ها را کرده زیرا این سری از کتاب‌های خود را مانند بسیاری از کتاب‌های کامل دیگرش برای هر سه گروه رشته ریاضی فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی با توجه به دروس آن‌ها تالیف نموده است.

با توجه به متفاوت بودن نگاه هر شخص حتی طراح سوال به مضامین کتاب درسی این فکر در ذهن نقش می‌بندد که برای تسلط بر کتاب درسی در شب‌های امتحان باید انواع زیادی کتاب را مرور کرد تا بر سوالات امتحانی اشراف یافت اما انتشارات گاج با منتشر کردن این سری از کتاب‌هایش کار همه دانش آزموان را برای شب‌های امتحان بسیار آسان کرده، چراکه در تالیف و جمع آوری سوالات این کتاب‌ها تلاش بر آن بوده تا سوالات از نگاه‌های مختلف گردآوری و پاسخ داده شود تا دانش آموزان بتوانند از آن بیشترین بهره را ببرند.

بی شک مطالعه سوالات بدون پاسخ می‌تواند کاری سردرگم کننده و بی‌ثمر باشد چرا که هر شخص می‌تواند با توجه به دید خود به سوالات پاسخی دور از انتظار طراح سوالات امتحانی آموزش و پرورش بدهد، اما ۶۴۲۰ فکر این را نیز کرده و با طراحی و تالیف پاسخنامه‌ای جامع و تشریحی در این کتاب سختی ورق زدن صفحات کتاب درسی آن هم در مدت زمان کوتاه شب امتحان برای یافتن پاسخ نمونه سوالات امتحانی را از آن‌ها گرفته است.

قبل از پاسخ به هر آزمونی مرور نکات مهم و کلیدی کتاب درسی آن هم در چند سطر می‌تواند بهترین روش برای کاهش استرس دانش آموز و تسلط بیشتر آن‌ها به سوالات باشد که در کتاب‌های ۶۴ صفحه‌ای ۶۴۲۰ درسنامه‌هایی مختصر و کاربردی نیز تالیف شده است تا دانش آموزان بتوانند از آن به عنوان خلاصه‌ای مفید و کاربردی استفاده کنند.

به طور کلی کتاب‌های ۶۴۲۰ برای آن دسته از دانش آموزانی که می‌خواهند در کوتاه‌ترین زمان ممکن بیشترین بهره را تنها از یک کتاب برای هر درس ببرند پیشنهاد می‌شود.

کتاب‌های پرفروش ۶۴۲۰

کتاب‌های جدید ۶۴۲۰