دور دنیا در چهار ساعت گاج

کتاب‌های دور دنیا در چهار ساعت گاج

کتاب دور دنیا در ۴ ساعت یکی از کتاب هایی است که مورد توجه بسیاری از کنکوری‌ها قرار گرفته است. این کتاب تمامی رشته‌های تحصیلی را در بر می‌گیرد و با شبیه سازی فضای کنکوری می‌تواند کمک به ویژه ای  به دانش آموزان نماید.

دور دنیا در ۴ ساعت

این کتاب یکی از کتاب‌های محبوبی است که فروش بسیاری داشته و توانسته نظر بسیاری را به خود جلب نماید. برای چندین رشته مختلف ارائه شده است که می‌تواند بهترین کمک علمی به دانش آموزان نماید.

دور دنیا را می‌توان به عنوان یک شبیه ساز کنکور دانست که به وسیله آن می‌توانید یک امتحان در حد کنکور از خود گرفته و اشتباه‌های خود را تصحیح نمایید. کتاب دور دنیا در ۴ ساعت می‌تواند کمک بسزایی در سرعت بخشیدن به اعمال یادگیری داشته باشد با آن می‌توانید در کمترین زمان بیشترین بازدهی را داشته باشید.

https://ketabchi.org/blog/wp-content/uploads/2019/03/%D8%AF%D9%88%D8%B1-%D8%AF%D9%86%DB%8C%D8%A7.jpg

توصیه می‌شود که در هنگام پاسخ به سوالات در این کتاب از هیچ گونه ابزار غیر مجاز استفاده ننمایید تا امتحان رنگ و روی کنکوری به خود بگیرید و یک ارزیابی درست از خود به عمل آورید. حتما برای امتحان خود زمان تعیین کنید و در پایان این زمان به بررسی امتحانی خود پرداخته و به اشتباه‌های خود پی ببرید. این تمرین و تکرار است می‌تواند به شما کمک کند تا بتوانید بهترین عملکرد را داشته باشید. جهت این کار بهتر است چند آزمون از خود گرفته و کمی از استرس فضای کنکوری بکاهید.

دور دنیا در ۴ ساعت برای رشته ریاضی و تجربی

این کتاب تمرکز اصلی خود را بر رشته ریاضی داشته و هر ساله بسیاری از رتبه‌های برتر ریاضی اعلام می‌دارند که از این کتاب کمک‌های بسیاری دریافت نموده اند. این کتاب را گاج منتشر نموده است و در آن مجموعه ای کامل از چندین کنکور گذشته را گرد هم آورده تا فرد بتواند با حل مسائل مربوط به آن با سبک سوالات کنکوری آشنایی بیشتری داشته باشد.

در این کتاب تمامی دروس مربوط به رشته ریاضی را می‌توان مشاهده نمود که تست‌های آن حاوی دروس زبان، عربی، معرف، ادبیات، ریاضی، فیزیک و شیمی می‌باشد. به وسیله این کتاب می‌توانید به کلیه دروس عمومی و اختصاصی خود تسلط پیدا کرده و رتبه کنکوری خود را افزایش دهید.

این کتاب را گاج برای رشته تجربی نیز منتشر نموده است که تنها فرق آن با رشته ریاضی در بر گرفتن دروس زیست شناسی و زمین شناسی می‌باشد. در این کتاب نیز به کلیه دروس مربوط به رشته تجربی دسترسی خواهید داشت. دانش آموزان رشته تجربی می‌توانند با داشتن این کتاب بهترین آزمون‌ها را در سطح کیفی بالا و همانند کنکور از خود گرفته و توانایی‌های خود را بسنجند. یکی از مزایای این کتاب پی بردن و بررسی کامل اشتباهات می‌باشد.

دور دنیا در ۴ ساعت برای رشته انسانی و دروس عمومی

کتاب دور دنیا در ۴ ساعت برای رشته انسانی نیز منتشر شده است و با استقبال دانش آموزان این رشته نیز همراه شده است. این کتاب ۱۲ دوره از کنکورهای سراسری را در خود جای داده است که می‌توانید پس از اتمام امتحان تمامی اشکالات خود را بررسی نموده و جهت رفع آن اقدام نمایید. از دروسی که در این کتاب آزمون وجود دارند می‌توان به ادبیات فارسی، معارف، زبان عربی، اقتصاد، انگلیسی، ریاضیات، فلسفه و منطق، تاریخ و جغرافیا و روان شناسی اشاره کرد. با داشتن این کتاب می‌توانید فضای کنکوری مناسبی برای خود به وجود آورید.

کتاب دور دنیا در ۴ ساعت علاوه بر اشراف کامل بر دروس اختصاصی دروس عمومی را در بر میگیرد. چرا که دروس عمومی خود تاثیر ویژه ای بر رتبه کنکوری خواهند داشت که باید توجه ویژه ای به آنها شود. دروس عمومی در تمامی کتاب‌های دور دنیا در ۴ ساعت در نظر گرفته شده اند. که می‌توانید از طریق بخش پاسخ توضیحات کاملی در رابطه با تک تک سوالات مشاهده نمایید. این کتاب را می‌توان یکی از کتاب‌های جامع در این رابطه در نظر گرفت.

کتاب‌های پرفروش دور دنیا در چهار ساعت

کتاب‌های جدید دور دنیا در چهار ساعت