زرد قلم چی

کتاب‌های زرد قلم چی

مجموعه کتاب‌های زرد قلم چی 

همان طور که می‌دانید پنجمین مرحله از مطالعه، مرحلهٔ جمع بندی است که در این مرحله آموخته‌های خود را به طور کلی مطالعه کرده و دوره می‌کنید. به همین منظور کانون جهت این مقطع از مطالعه مجموعه کتاب‌های زرد را ارائه داده است. این مجموعه کتاب ها، شامل کتاب‌های عمومی و اختصاصی می‌باشند که رشته‌های ریاضی، تجربی و انسانی را در خود جای داده است.

این سری کتاب‌ها به چند شاخه تقسیم می‌شوند مانند: جمع بندی درس‌های عمومی و اختصاصی پایه، جمع بندی نیمسال اول دوازدهم، زرد اختصاصی و عمومی و شبیه ساز کنکور که در هر رشته به صورت مستقل می‌باشد.

جمع بندی مطلب‌های مطالعه شده برتری‌های خاصی دارد به طور مثال:

- دانش آموزان کنکوری می‌توانند بخش‌هایی که در آن ضعیف یا قوی هستند را تشخیص بدهند و برای قسمت‌هایی که باید، وقت بیشتری بگذارند و وقت خود را بیهوده هدر ندهند.

- به دفعات مطلب‌ها را دوره می‌کنند.

- به تمامی مباحث مختلف کتاب چیره می‌شوند.

- در حین مطالعهٔ دروس می‌توانند دانش خود را هم محک بزنند.

https://ketabchi.org/blog/wp-content/uploads/2019/06/zard_600.jpg

معرفی کتاب‌های عمومی زرد قلم چی

این کتاب شامل دو جلد یعنی مجموعه سوالات و جواب‌های تشریحی می‌باشد و یکی از منبع‌های کامل و پرکاربرد برای درس‌های عمومی است. همچنین کتاب عمومی زرد قلم چی جهت جمع بندی دروس عمومی که شامل: عربی، زبان، دین و زندگی و ادبیات می‌شوند، تالیف شده است. در این کتاب مجموعه آزمون‌های کنکورهای سال‌های گذشته آورده شده که برای هر سال سوال‌های عمومی رشته‌های هنر، زبان، ریاضی، تجربی، فیزیک و انسانی به صورت یکجا در این کتاب جای داده شده است.

کتاب زرد عمومی قلم چی در دو جلد ارائه شده است. جلد اول شامل سری سوال‌های کنکورهای دانشگاه سراسری و آزاد در قالب پرسش‌های چهار گزینه‌ای می‌شود و جلد دوم جواب‌های تشریحی این آزمون‌ها در کنار واکاوی آن‌ها می‌باشد.

خصوصیات کتاب زرد عمومی

- نشان دادن کلمه یا جمله کلیدی در جواب تشریحی جهت دوره کردن کتاب در مدت زمان کم

-ترجمهٔ تمامی درک مطلب زبان انگلیسی و عربی

- ذکر کاربرد همهٔ کلمه‌ها در تحلیل صرفی درس عربی

- شرح دادن همهٔ گزینه‌ها

- تالیف پرسش‌ها بر پایهٔ جدیدترین تغییرات در کتب درسی

- طرح کردن پرسش‌های جایگزین طبق بودجه بندی و از مطلب‌های جدید

- ذکر دسته بندی پرسش‌های هر درس به صورت آسان و قابل درک

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این کتاب این است که دانش آموزان می‌توانند در تمام طول مدتی که برای کنکور آماده می‌شوند آن را مطالعه کنند زیرا کتاب زرد عمومی یک کتاب آموزشی است و می‌شود در کنار شروع درس خواندن برای کنکور مورد استفاده داوطلبان قرار گیرد. این کتاب می‌تواند با مدیریت زمان دانش آموزان برای خواندن درس‌های عمومی به آموخته‌های آن‌ها نظم داده و آن‌ها را با سوال‌های کنکور درس‌های عمومی آشنا کند.

https://ketabchi.org/blog/wp-content/uploads/2019/06/zard_600_2.jpg

ویژگی‌های کتاب‌های زرد اختصاصی قلم چی

- آشنا کردن دانش آموزان کنکوری با آسان‌ترین و سخت‌ترین سوال‌های هر درس در جواب‌های تشریحی

- ارائه خلاصه هر درس در شروع هر بخش به منظور بیان مهمترین نکته‌های درسی همهٔ درس‌های اختصاصی

- طرح کردن یک جدول برای هر درس در شروع هر بخش جهت تعیین کردن مدت زمان پاسخ گویی، زمان‌های اضافه و زمان‌های اندوخته

- ارائه آدرس مشخص همهٔ پرسش‌ها به همراه اسم کتاب درسی در جلد دوم به منظر دسترسی آسان دانش آموزان برای مرور بیشتر

- طرح یک جدول که دارای بستهٔ ده دهی مخصوص بعضی از رشته‌ها می‌باشد

این کتاب‌ها همچنین شامل یک سی دی می‌باشند که در آن نرم افزار برگزاری امتحانات، امتحانات دسته بندی شده و ارائه کارنامه جای داده شده اند.

زرد 98

مهمترین کتاب امسال کانون و پر فروش‌ترین کتاب، کتاب زرد ۹۸ است که با استقبال فراوانی مواجه شده است. شعار این کتاب این است که هر آنچه از کنکور ۹۸ به آن نیازمند هستید در این کتاب موجود است. برای طراحی جلد این کتاب تلاش بسیار زیادی کشیده شده که نشان از المان‌های موجود از دروس اختصاصی و عمومی است که شامل کنکور داخل و خارج کشور به همراه پاسخ خای کاملاً تشریحی می‌شود و نکتهٔ حائز اهمیت آن این است که در مقابل هر سؤال مقطع آن نوشته شده در نتیجه برای تمامی داوطلبان قابل استفاده می‌باشد و همچنین دارای پاسخ نامه مبحثی می‌باشد که دانش آموز می‌تواند با توجه به مبحث شروع به استفاده از کتاب کند.

کتاب‌های پرفروش زرد

کتاب‌های جدید زرد